Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Hakkımızda

YMZ MODA

YMZ Özmen Tekstil, 1996 yılında, Yılmaz ÖZMEN ve Gülağa ÖZMEN tarafından, Küçükçekmece – Sefaköy’de 50 metrekarelik bodrum katında, 6 dikiş makinesi ile “Özmen Tekstil” adıyla kurulmuştur. Çözüm ortaklarına sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sonucu, talebin yükselmesi, üretim kapasitesi ve makine sayısının artması ile dikimhane, ütü – paketleme, kalite kontrol, model hane, kesim departmanları faaliyete geçmiş, çeyrek asrı aşan tecrübesi ile çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Global markalarla yapmış olduğu üretim anlaşmaları, uluslararası kalite normlarına uygun, bağımsız denetim kurumları tarafından sertifikalandırılan üretim ağını, çağın ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayan, dinamik yönetim yaklaşımı ile faaliyetleri sürmektedir.

Tekstil sektöründeki 26. yılını, 400 kişiye istihdam sağlayan, 50’den fazla ülkeye ihracat yapan, toplumsal gelişme ve ekonomik kalkınma için kadın istihdamına önem veren kurumsal yapısı, İstanbul’ da yer alan üretim tesisi çalışanlarının %80’ i, Urfa’ da yer alan kurum personelinin tamamı kadın olmak üzere, faaliyetlerini kadın merkezli olarak sürdürmektedir.
Dünya hazır giyim sektöründe, kendi markasını yaratan ulusal marka olmak ve 35 yıllık marka yaratma fikrini hayata geçirmek için, 2020 yılında, “YMZ MODA” markası ile global marka olma çalışmaları başlamıştır.

Özel tasarımlar, ince detaylar, en uygun fiyat ve en iyi ürün mottosu ile “YMZ MODA” marka çalışmaları online satış platformları ve 1 mağaza ile devam etmektedir.

VİZYON

Dünya hazır giyim sektöründe, hizmet ve kalitesi ile vazgeçilmeyen bir moda markası olma çalışmalarının yanı sıra, sürdürülebilir çevre faaliyetleri kapsamında gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakan global bir marka olmak.

MİSYON

İnsanların değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak, müşterilerimizin hayatına değer katan yaratıcı ve öncü tasarımları, kurumsal bir yapı ile en iyi ürünü en uygun fiyatla tasarlayıp devam etmektedir.

×